AllWebMenus Pro

Web Siteleri için DHTML Menü Oluşturma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 59.95$
  • Boyut 10 MB
  • Version 5.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Likno Software
Web tasarımcıların bir hayli işlerine yarayacak olan AllWebMenus Pro yazılımı sayesinde dhtml ve javascript menüleri oluşturabilirsiniz.
Web tasarımcıların bir hayli işlerine yarayacak olan AllWebMenus Pro yazılımı sayesinde dhtml ve javascript menüleri oluşturabilirsiniz.

AllWebMenus Pro programını kullanarak web sayfaları için gezinme menüleri, pop-up menüler ile taşınabilir menüler tasarlayabilir ve sayfanıza gelen ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Yazılımı ile oluşturduğunuz menüler yatay ya da dikey bir şekilde hareketli, kullanım esnasında saydamlaşabilen veya çeşitli animasyon efektleri ile geliştirilmiş olarak web sayfanıza yerleştirebilirsiniz. Programda bulunan hazır menü stillerini kullanarak hiç zorlanmadan kendi dhtml ve javascript menülerinizi oluşturabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak AllWebMenus Pro yazılımında bulunan Style Editor bölümü ile kendi temalarınızı hazırlayabilir, kayıt edebilir ve web sitenize ekleyebilirsiniz. Dreamweaver ve NetObjects Fusion bileşenlerinin de bulunduğu programda ayrıca jpg, gif ve png biçimli resim dosyaları da desteklenmektedir. Çoklu dil desteği sayesinde istediğiniz herhangi bir dili seçerek programı kullanabilir ve daha sayamadığımız bir çok özelliği keşfederek program ile birbirinden mükemmel menüleri yaratabilirsiniz.
AllWebMenus Pro indir